piątek, 11 kwietnia 2014

Divergent.

Ostatnio byłam z przyjaciółką w kinie na 'Niezgodnej'. Po prostu najlepszy film, jaki udało mi się obejrzeć w tym roku. Fantastyczni aktorzy i świetna fabuła filmu. Główna bohaterka Beatrice ( później Tris) wraz z bratem zostaje poddane testowi, który w jej przypadku jest niejednoznaczny. Z pięciu frakcji na które podzielone jest ówczesne społeczeństwo ( Altruizm, Nieustraszoność, Erudycja, Prawość, Serdeczność ) każdy młody człowiek musi wybrać jedną do której najbardziej pasuje.  Beatrice wybiera Nieustraszoność. Później zmienia imię na Tris, i poznaje chłopaka, jednego z, liderów frakcji. Cóż... na tym skończę opisywanie, bo nie chcę wszystkiego zdradzać. Naprawdę polecam film każdemu, mi osobiście bardzo się podobał. Myślę że dziewczynom się spodoba, gdyż jest tam wątek miłosny, ale chłopaków też powinien zainteresować.
 No to teraz tylko pozostaje wybrać się do kina. ;)


http://www.youtube.com/watch?v=yHIlgXuSFys
Wyżej link do zwiastunu.


















Hej. :D

                                                          Hej. ;)
Coż... pierwsza notka na nowym blogu. No to może opowiem coś o sobie. Więc jestem dziewczyną, mam kilkanaście lat. Chodzę do gimnazjum. Bardzo lubię rysować i pływać. Lubię zwierzęta, najbardziej psiaki. I na razie tyle. Mam nadzieję że spodoba wam się blog i będziecie mnie odwiedzać. :))